Čakrová vonná svíčka ve skle - 7.čakra

Kód: 464
Neohodnoceno
489 Kč
Skladem (1 ks)

OTEVŘENĚ PŘIJÍMÁM BOŽSKOU VŮLI.

Barva:fialová Minerál:ametyst Vůně:kadidlo-bergamot-amyris-pačuli-geránium-citron-pomeranč

Sedmá a poslední z kolekce čakrových sójových svíček s esenciálními oleji, která propojuje dvě tvůrčí rukodělné značky Klatovský anděl a BylinkoKráska. Vonná svíčka ve skle ze sójového vosku, obsahující aromaterapeutické směsi z kvalitních esenciálních olejů designované přímo na zakázku pro tuto kolekci. Svíčka je pomocný prostředek pro harmonizaci čakry. Jsou v ní spojeny tři aspekty léčení a to barvami, aromaterapií a sílou léčivých minerálů.

Jedinečnost receptur směsí zaštítila profesionální aromaterapeutka a parfumerářka Lída Kotalíková pod svou značkou Aromadoteky. Výrobcem čakrových svíček je Monika Mužíková alias BylinkoKráska. Nápad, tvůrčí proces a finální podoba designu svíčky je pod křídly Klatovského anděla společně s profi svíčkařkou BylinkoKráskou.

Svíčka 7. (temenní, korunní) čakry s minerálním kamenem ametyst obsahuje esenciální oleje kadidlo, bergamot, amyris, pačuli, geránium, citron a pomeranč. Ve vůni sedmé poslední čakry se snoubí 7 esenciálních olejů. Kadidlo jako tajemství smrti a lásky, bergamot  proti úzkosti a nervovému vypětí, amyris pro zlepšení nálady a povzbuzení, pačuli  pro koncentraci a proti únavě, geránium pro celkové zklidnění, citron pro osvěžení a očistu a na posílení a proti trudomyslnosti pomeranč. Tato směs vám dodá vše, co vaše duše a tělo potřebuje.

Vůně je klidná, sedm rostlin doslova tančí ve vyvážené kompozici.

Svíčka je balena v celofánovém pytlíku kvůli ochranně vůně a má kartičku s popisem esenciálních olejů a vonné afirmace. Svíčka má speciální oboustrannou etiketu - logo Klatovského anděla z jedné strany a nápis BylinkoKráska z druhé.

Objem: 165ml

Doba hoření: cca 30h

Detailní informace

Detailní popis produktu

7.ČAKRA (KORUNNÍ, TEMENNÍ) - OTEVŘENĚ PŘIJÍMÁM BOŽSKOU VŮLI. 

Minerální kámen ametyst je kamenem čistoty a zbožnosti. Mocný kámen s ohromnou mocnou silou. Má vysoké spirituální vibrace. Rozvíjí intuici a čistí korunní čakru. Zvyšuje naději. Podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Tiší strachy a obavy. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Zahání pocit viny a zbystřuje mysl.

Směs esenciálních olejů kadidla, bergamotu, pačuli, amyrisu, geránia, pomeranče a citronu dodává klid a schopnost vnímat krásu života, přináší duchovní osvobození a soustřeďuje mysl, podporuje tok energie, uvolňuje ustálené návyky. Přivádí do stavu tady a teď. Vnáší klid a sjednocení do meditace. Afirmace k této vůni je - JSEM V HARMONII A SOUČÁSTÍ BYTÍ. 

Svíčka je pouze terapeutický prostředek, má léčivé účinky, ale není spásou sama o sobě. Vždy je třeba pracovat na rovnováze čakry i vědomou prací sám na sobě.

Sedmému energetickému centru odpovídá duchovní element vyššího stupně vědomí, spiritualita. Na této úrovni zakusíme koncentraci na podstatné, proniknutí materie božím světlem, rozpuštění omezení a sjednocení s vyšším bytím sám sebou. Na aktivování šesti spodních čaker můžeme konkrétně působit sami - v 7. čakře je dosaženo dokonalého rozvinutí. Tím se rozpustí i poslední blokády v ostatních čakrách a jejich energie se začnou chvět v nejvyšších frekvencích. V korunní čakře neexistují blokády. Může být pouze méně, nebo více vyvinutá.