Čakrová vonná svíčka ve skle - 6.čakra

Kód: 461
Neohodnoceno
489 Kč
Objednáno

DŮVĚŘUJI SVÉ LÉČIVÉ MOCI.

Barva:indigová Minerál:křišťál Vůně:geránium-máta peprná-litsea cubeba

Šestá z kolekce čakrových sójových svíček s esenciálními oleji, která propojuje dvě tvůrčí rukodělné značky Klatovský anděl a BylinkoKráska. Vonná svíčka ve skle ze sójového vosku, obsahující aromaterapeutické směsi z kvalitních esenciálních olejů designované přímo na zakázku pro tuto kolekci. Svíčka je pomocný prostředek pro harmonizaci čakry. Jsou v ní spojeny tři aspekty léčení a to barvami, aromaterapií a sílou léčivých minerálů.

Jedinečnost receptur směsí zaštítila profesionální aromaterapeutka a parfumerářka Lída Kotalíková pod svou značkou Aromadoteky. Výrobcem čakrových svíček je Monika Mužíková alias BylinkoKráska. Nápad, tvůrčí proces a finální podoba designu svíčky je pod křídly Klatovského anděla společně s profi svíčkařkou BylinkoKráskou.

Svíčka 6. (čelní, třetí oko) čakry s minerálním kamenem křišťál obsahuje esenciální oleje geránium, máty peprné a litsea cubeby.

Vůně je jiskřivá, svěží, křišťálově čistá. Uvolňuje spontánnost, stimuluje, rozjasňuje a čistí. Namíchána je přesně pro účely třetího oka a intuice.

Svíčka je balena v celofánovém pytlíku kvůli ochranně vůně a má kartičku s popisem esenciálních olejů a vonné afirmace. Svíčka má speciální oboustrannou etiketu - logo Klatovského anděla z jedné strany a nápis BylinkoKráska z druhé.

Objem: 165ml

Doba hoření: cca 30h

Detailní informace

Detailní popis produktu

6.ČAKRA (ČELNÍ, TŘETÍ OKO) - DŮVĚŘUJI SVÉ LÉČIVÉ MOCI.

Minerální kámen křišťál je univerzální nejúčinnější léčivý krystal na světě. Je to silný zesilovač energie. Harmonizuje. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost. Odstraňuje bloky, čistí auru, zvyšuje duchovní sílu, čistí čakry. Pomáhá sebezdokonalení. Je to kámen kamenů, světlo samo, zhmotněná duha. Má schopnost měnit negativní energii na pozitivní. Pomáhá odstraňovat karmické zátěže. Podporuje dokonalost.

Směs esenciálních olejů geránia, máty peprné a litsea cubeby uvolňuje spontánnost, stimuluje, rozjasňuje a čistí. Zlepšuje koncentraci. Boří vnitřní uzavřenost a umožňuje proniknout do podstaty. Svěží, jiskřivá a křišťálově čistá vůně se snoubí s dokonalostí křišťálu. Afirmace k této vůni je - VIDÍM A CÍTÍM.

Svíčka je pouze terapeutický prostředek, má léčivé účinky, ale není spásou sama o sobě. Vždy je třeba pracovat na rovnováze čakry i vědomou prací sám na sobě.

Funkcí šestého energetického centra je ovládání celé bytosti. 6.čakra zastupuje intuitivní, podnětné elementy, rozšířený nadhled, moudrost spojenou s inspirací, vyléčení v pravém slova smyslu. Je přímo spojená se schopností vidu v rozšířeném smyslu, a tím má velký význam pro intuitivní vidění, ale i pro jasné vnitřní slyšení a jiné mimosmyslové vjemy. Tady leží zdroj kreativity, inteligence a rozhledu. Souvisí s léčením sám sebe. Blokuje ji zvědavost, snaha vidět dopředu a chtění léčit druhé.