Čakrová vonná svíčka ve skle - 5.čakra

Kód: 458
Neohodnoceno
489 Kč
Skladem (2 ks)

JSEM ČISTÝM POZOROVATELEM. MÉ MYŠLENKY JSOU ČISTÉ.

Barva:modrá Minerál:chalcedon modrý Vůně:eukalyptus-hřebíček-kadidlovník

Pátá z kolekce čakrových sójových svíček s esenciálními oleji, která propojuje dvě tvůrčí rukodělné značky Klatovský anděl a BylinkoKráska. Vonná svíčka ve skle ze sójového vosku, obsahující aromaterapeutické směsi z kvalitních esenciálních olejů designované přímo na zakázku pro tuto kolekci. Svíčka je pomocný prostředek pro harmonizaci čakry. Jsou v ní spojeny tři aspekty léčení a to barvami, aromaterapií a sílou léčivých minerálů.

Jedinečnost receptur směsí zaštítila profesionální aromaterapeutka a parfumerářka Lída Kotalíková pod svou značkou Aromadoteky. Výrobcem čakrových svíček je Monika Mužíková alias BylinkoKráska. Nápad, tvůrčí proces a finální podoba designu svíčky je pod křídly Klatovského anděla společně s profi svíčkařkou BylinkoKráskou.

Svíčka 5. (krční, hrdelní) čakry s minerálním kamenem chalcedon modrý obsahuje esenciální oleje eukalyptu, hřebíčku a kadidlovníku.

Vůně je svěží. Otevírá hrudník a komunikaci. Uvolňuje dýchání. Namíchána je přesně pro účely našeho komunikačního energetického centra pro posílení vyjadřovacích schopností.

Svíčka je balena v celofánovém pytlíku kvůli ochranně vůně a má kartičku s popisem esenciálních olejů a vonné afirmace. Svíčka má speciální oboustrannou etiketu - logo Klatovského anděla z jedné strany a nápis BylinkoKráska z druhé.

Objem: 165ml

Doba hoření: cca 30h

Detailní informace

Detailní popis produktu

5.ČAKRA (KRČNÍ, HRDELNÍ) - JSEM ČISTÝM POZOROVATELEM. MÉ  MYŠLENKY JSOU ČISTÉ.

Minerální kámen chalcedon modrý je kámen komunikace, empatie a porozumění. Vylepšuje náladu, dodává odvahu a mírní hněv. Zvyšuje schopnost učení se. Nabízí optimistický pohled do budoucna. Posiluje imunitu, pročišťuje dýchací systém. Zlepšuje paměť. Pohlcuje negativní energii. Chrání před těžkomyslností. Je považován za kámen řečníků.

Směs esenciálních olejů eukalyptu, hřebíčku a kadidlovníku otevírá hrudník a komunikaci. Uvolňuje dýchání. Zklidňuje přes dech, oživuje, posiluje pozitivitu, usnadňuje chápání nového. Posiluje při nervové slabosti, vypětí a stavu osamělosti. Dodává jistotu, navozuje meditaci. Afirmace k této vůni je - PŘIJÍMÁM A VYDÁVÁM.

Svíčka je pouze terapeutický prostředek, má léčivé účinky, ale není spásou sama o sobě. Vždy je třeba pracovat na rovnováze čakry i vědomou prací sám na sobě.

Pátá čakra je energetické centrum lidské vyjadřovací schopnosti, kterou je tvořena kreativní komunikace se světem. Řídí sebevyjádření člověka a tím i jeho řeč, mimiku a tělesné držení. Element je vesmír a smyslová funkce je sluch. Krční čakra je i pro komunikaci s duší a pro vnímání jejích pohnutek a potřeb. Určuje hranice odpovědnosti. Tato čakra má přímý vztah k sexuální čakře. Protože napjatý, uzavřený postoj k druhému pohlaví poukazuje na napjatý vztah k vlastním pocitům a citům, a tím i ke své vlastní duši. Pátou čakru uzavírá kritika a odsudek.