Čakrová vonná svíčka ve skle - 4.čakra

Kód: 455
Neohodnoceno
489 Kč
Skladem (1 ks)

MILUJI VŠECHNY A VŠE S OTEVŘENÝM SRDCEM.

Barva:zelená Minerál:amazonit Vůně:palmarosa-levandule-pomeranč-mandarinka-geránium

Čtvrtá z kolekce čakrových sójových svíček s esenciálními oleji, která propojuje dvě tvůrčí rukodělné značky Klatovský anděl a BylinkoKráska. Vonná svíčka ve skle ze sójového vosku, obsahující aromaterapeutické směsi z kvalitních esenciálních olejů designované přímo na zakázku pro tuto kolekci. Svíčka je pomocný prostředek pro harmonizaci čakry. Jsou v ní spojeny tři aspekty léčení a to barvami, aromaterapií a sílou léčivých minerálů.

Jedinečnost receptur směsí zaštítila profesionální aromaterapeutka a parfumerářka Lída Kotalíková pod svou značkou Aromadoteky. Výrobcem čakrových svíček je Monika Mužíková alias BylinkoKráska. Nápad, tvůrčí proces a finální podoba designu svíčky je pod křídly Klatovského anděla společně s profi svíčkařkou BylinkoKráskou.

Svíčka 4. (srdeční) čakry s minerálním kamenem amazonit obsahuje esenciální oleje palmarosy, levandule, pomeranče, mandarinky a geránium.

Vůně je hladivá a pečující a dodává pocit klidu, harmonie a jistoty. Namíchána přesně pro účely našeho pramene lásky a světla.

Svíčka je balena v celofánovém pytlíku kvůli ochranně vůně a má kartičku s popisem esenciálních olejů a vonné afirmace. Svíčka má speciální oboustrannou etiketu - logo Klatovského anděla z jedné strany a nápis BylinkoKráska z druhé.

Objem: 165ml

Doba hoření: cca 30h

Detailní informace

Detailní popis produktu

4.ČAKRA (SRDEČNÍ, SRDEČNÍ CENTRUM) - MILUJI VŠECHNY A VŠE S OTEVŘENÝM SRDCEM

Minerální kámen amazonit je kámen pravdy. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity. Pomáhá stanovit hranice. Harmonizuje srdce. Navozuje klid, bezpečí a rovnováhu. Pomáhá přijmout odlišné úhly pohledu. Vyrovnává mužskou a ženskou složku energie. Probouzí soucit k ostatním a pomáhá vnímat obě strany problému.

Směs esenciálních olejů palmarosy, levandule, pomeranče, mandarinky a geránia pomáhá vyrovnat se se změnami a přijmout, co se děje. Dodává klidnou vytrvalost. Zklidňuje a stabilizuje srdce. Přináší radost a optimismus. Rozpouští emoční bloky a rozveseluje, osvobozuje smysly. Dodává pocit klidu a jistoty. Afirmace k této vůni je MŮŽU SE OTEVŘÍT, JSEM V BEZPEČÍ.

Svíčka je pouze terapeutický prostředek, má léčivé účinky, ale není spásou sama o sobě. Vždy je třeba pracovat na rovnováze čakry i vědomou prací sám na sobě.

Čtvrtá čakra je srdeční centrum. Tato úroveň vyjadřuje sympatie a radost z kontaktu. Především tady jde o zdravou, pozitivní sebelásku a o soucitnou, ochotnou lásku k bližnímu. Srdeční čakře se také říká brána k duši, je to sídlo našich hlubokých a nejniternějších citů, kterými se člověk může spojit s univerzální částí své duše, s "Boží jiskrou". V této úrovni nacházíme schopnost vcítit se a soucítit, také je zde chuť k životu. Elementem je vzduch a smyslová funkce je hmat. Otevírá se láskyplným přijetím, souhlasem se svým osudem. Blokuje ji lítost, sebelítost, nenávist a také utlačující láska, která si klade podmínky.