Čakrová vonná svíčka ve skle - 3.čakra

Kód: 449
Neohodnoceno
489 Kč
Objednáno

NECHÁVÁM VŠE S LEHKOSTÍ PLYNOUT.

Barva:žlutá Minerál:citrín Vůně:rozmarýn-grapefruit-pomeranč-litsea cubeba

Třetí z kolekce čakrových sójových svíček s esenciálními oleji, která propojuje dvě tvůrčí rukodělné značky Klatovský anděl a BylinkoKráska. Vonná svíčka ve skle ze sójového vosku s bavlněným knotem, obsahující aromaterapeutické směsi z kvalitních esenciálních olejů designované přímo na zakázku pro tuto kolekci. Svíčka je pomocný prostředek pro harmonizaci čakry. Jsou v ní spojeny tři aspekty léčení a to barvami, aromaterapií a sílou léčivých minerálů.

Jedinečnost receptur směsí zaštítila profesionální aromaterapeutka a parfumerářka Lída Kotalíková pod svou značkou Aromadoteky. Výrobcem čakrových svíček je Monika Mužíková alias BylinkoKráska. Nápad, tvůrčí proces a finální podoba designu svíčky je pod křídly Klatovského anděla společně s profi svíčkařkou BylinkoKráskou.

Svíčka 3. (pupeční, solar plexus) čakry s minerálním kamenem citrín obsahuje esenciální oleje rozmarýnu, grapefruitu, pomeranče a litsea cubeba.

Vůně je svěží, čerstvá, bylinková pro rozproudění energie a posílení rozhodnosti. Namíchána přesně pro účely solarní pleteně, která propojuje fyzický a éterický svět.

Svíčka je balena v celofánovém pytlíku kvůli ochranně vůně a má kartičku s popisem esenciálních olejů a vonné afirmace. Svíčka má speciální oboustrannou etiketu - logo Klatovského anděla z jedné strany a nápis BylinkoKráska z druhé.

Objem: 165ml

Doba hoření: cca 30h

Detailní informace

Detailní popis produktu

3.ČAKRA (PUPEČNÍ, SOLAR PLEXUS) - NECHÁVÁM VŠE S LEHKOSTÍ PLYNOUT.

Minerální kámen citrín je kámen hojnosti, tzv. štědrý kámen. Podporuje prosperitu a úspěch. Funguje jako regenerátor a čistič, zejména solar plexu. Zvyšuje tvůrčí schopnosti. Napomáhá přijímat se takový, jací jsme. Dodává sebedůvěru, zmírňuje přecitlivělost - hlavně na kritiku. Učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Potlačuje sebezničující sklony.

Směs esenciálních olejů rozmarýnu, grapefruitu, pomeranče a litsea cubeby pomáhá při vyčerpanosti a stresu i únavě. Rozproudí energii, harmonizuje a podporuje koncentraci. Opečovává zažívací systém při nervozitě. Posiluje rozhodnost, sebedůvěru a rozvíjí morálku. Osvěžuje a uvolňuje. Afirmace k této vůni je JSEM V KLIDU, ENERGIE PROUDÍ.

Svíčka je pouze terapeutický prostředek, má léčivé účinky, ale není spásou sama o sobě. Vždy je třeba pracovat na rovnováze čakry i vědomou prací sám na sobě.

Třetí čakra je v úzkém vztahu s city a pocity všeho druhu, vyjadřuje jedinečnost a individualitu, je to východ, kterým můžou proudit naše emoce. Tématem čakry je respekt versus hrnutí. Důležitým úkolem čakry je řízení pudů a přání spodních dvou čaker a vědomé využití jejich kreativní energie. Elementem 3.čakry je oheň a smyslovou funkcí je zrak. Otvírá ji respekt k sobě a druhým. Blokuje ji potřeba ovládání, nucení názorů, tlak na ostatní i sebe, zlost a vztek.