Čakrová vonná svíčka ve skle - 2.čakra

Kód: 446
Neohodnoceno
489 Kč
Skladem (2 ks)

PŘIJÍMÁM VŠE TAKOVÉ, JAKÉ TO JE.

Barva:oranžová Minerál:karneol Vůně:geránium-ylang-ylang-fenykl-pomeranč

Druhá z kolekce čakrových sójových svíček s esenciálními oleji, která propojuje dvě tvůrčí rukodělné značky Klatovský anděl a BylinkoKráska. Vonná svíčka ve skle ze sójového vosku s bavlněným knotem, obsahující aromaterapeutické směsi z kvalitních esenciálních olejů designované přímo na zakázku pro tuto kolekci. Svíčka je pomocný prostředek pro harmonizaci čakry. Jsou v ní spojeny tři aspekty léčení a to barvami, aromaterapií a sílou léčivých minerálů.

Jedinečnost receptur směsí zaštítila profesionální aromaterapeutka a parfumerářka Lída Kotalíková pod svou značkou Aromadoteky. Výrobcem čakrových svíček je Monika Mužíková alias BylinkoKráska. Nápad, tvůrčí proces a finální podoba designu svíčky je pod křídly Klatovského anděla společně s profi svíčkařkou BylinkoKráskou.

Svíčka 2. (sakrální, sexuální) čakry s minerálním kamenem karneol obsahuje esenciální oleje geránium, ylang-ylang, fenykl a pomeranč.

Vůně je omamná s podtónem svěžesti, navozující pocit bezpečí a uvolnění. Namíchána je přesně pro osvobození smyslů a spontánnosti a harmonizaci emocí.

Svíčka je balena v celofánovém pytlíku kvůli ochranně vůně a má kartičku s popisem esenciálních olejů a vonné afirmace. Svíčka má speciální oboustrannou etiketu - logo Klatovského anděla z jedné strany a nápis BylinkoKráska z druhé.

Objem: 165ml

Doba hoření: cca 30h

Detailní informace

Detailní popis produktu

2.ČAKRA (SAKRÁLNÍ, SEXUÁLNÍ) - PŘIJÍMÁM VŠE TAKOVÉ, JAKÉ TO JE.

Minerální kámen karneol je kámen životní síly a plodnosti. Podporuje koncentraci a úspěch. Pomáhá najít vlastní životní cestu. Pomáhá plnit sny. Dodává víru v sám sebe. Pomáhá pochopit vlastní osobu a svou cenu. Kámen motivace a odvahy. Povzbuzuje sexuální aktivitu a pomáhá odstraňovat závislosti všeho druhu. Je to stabilizující kámen s vysokou energií.

Směs esenciálních olejů geránia, ylang-ylangu, fenyklu a pomeranče uvolňuje, navozuje pocit bezpečí a vyrovnává emoce. Osvobozuje smysly a probouzí spontánnost, boří emoční bloky, posiluje trpělivost. Je hlavně pro ty, co hodně analyzují a přemýšlejí. Přináší optimismus a rozradostňuje. Afirmace k této vůni je MŮŽU SI DOVOLIT BÝT SÁM/SAMA SEBOU.

Svíčka je pouze terapeutický prostředek, má léčivé účinky, ale není spásou sama o sobě. Vždy je třeba pracovat na rovnováze čakry i vědomou prací sám na sobě.

 Druhé energetické centrum kontrolující životadárnou sexuální energii a tvůrčí síly a schopnosti. Elementem druhé čakry je voda. Smyslovou funkcí je chuť. Základním principem je uvolnění nahromaděných citů a uspořádáním blokovaných pocitů. Všechny mezilidské vztahy jsou ovlivňovány funkcí této čakry. Jejím tématem je vadí-nevadí a odpouštění. Otevírá ji přijetí sama sebe a ostatních takových, jací jsou. Blokuje ji odmítání, lpění na starém nepotřebném a neodpuštění. Výzvou je přijetí jako takového.