Čakrová vonná svíčka ve skle - 1.čakra

Kód: 443
Neohodnoceno
489 Kč
Skladem (1 ks)

JSEM SE VŠÍM V PLNÉM SOULADU.

Barva:červená Minerál:heliotrop Vůně:cedr-borovice-zázvor-grapefruit

První z kolekce čakrových sójových svíček s esenciálními oleji, která propojuje dvě tvůrčí rukodělné značky Klatovský anděl a BylinkoKráska. Vonná svíčka ve skle ze sójového vosku s bavlněným knotem, obsahující aromaterapeutické směsi z kvalitních esenciálních olejů designované přímo na zakázku pro tuto kolekci. Svíčka je pomocný prostředek pro harmonizaci čakry. Jsou v ní spojeny tři aspekty léčení a to barvami, aromaterapií a sílou léčivých minerálů.

Jedinečnost receptur směsí zaštítila profesionální aromaterapeutka a parfumerářka Lída Kotalíková pod svou značkou Aromadoteky. Výrobcem čakrových svíček je Monika Mužíková alias BylinkoKráska. Nápad, tvůrčí proces a finální podoba designu svíčky je pod křídly Klatovského anděla společně s profi svíčkařkou BylinkoKráskou.

Svíčka 1. (základní, kořenové) čakry s minerálním kamenem heliotrop obsahuje esenciální oleje cedru, borovice, zázvoru a grapefruitu.

Vůně je uzemňující, posilující, hluboká a podporuje proudění energie. Namíchána přesně pro účely našeho kořenového energetického centra.

Svíčka je balena v celofánovém pytlíku kvůli ochranně vůně a má kartičku s popisem esenciálních olejů a vonné afirmace. Svíčka má speciální oboustrannou etiketu - logo Klatovského anděla z jedné strany a nápis BylinkoKráska z druhé.

Objem: 165ml

Doba hoření: cca 30h

Detailní informace

Detailní popis produktu

1.ČAKRA (KOŘENOVÁ, ZÁKLADNÍ) - JSEM SE VŠÍM V PLNÉM SOULADU 

Minerální kámen heliotrop neboli krvavý kámen má magické a mystické vlastnosti. Dodává odvahu, rozhodnost, zklidňuje, odstraňuje obavy a ve vypjatých situacích mírní emoce. Je zdrojem bohatství. Omezuje netrpělivost. Tiší nervozitu. Je také považován za kámen očisty a rozhodování.

Směs esenciálních olejů cedru, borovice, zázvoru a grapefruitu dodává stabilitu a odolnost. Podporuje sílu a odvahu v době krize, posiluje energii při únavě a slabosti, čistí myšlenky, zklidňuje napětí, rozproudí životní energii, dodává vůli, dynamiku a rozhodnost. Posiluje a zvědomuje sebedůvěru a morálku. Afirmace k této vůni je JSEM SILNÁ A ODOLNÁ./JSEM SILNÝ A ODOLNÝ.

Svíčka je pouze terapeutický prostředek, má léčivé účinky, ale není spásou sama o sobě. Vždy je třeba pracovat na rovnováze čakry i vědomou prací sám na sobě.

První čakra je energetické centrum tělesných potřeb související se základním přežitím. Elementem první čakry je pevnost a zemský element. Základním principem je zodpovědnost sám za sebe. Je zdrojem vitální energie pro vyšší čakry. Smyslová funkce je čich. Výzvou první čakry je myslet a teprve pak jednat. Otvírá ji žitá spokojenost v přítomném okamžiku. Když přijímám sebe i lidi okolo sebe, svůj život a situace, které se mi dějí. Blokuje ji nespokojenost, pesimismus a odmítání.