Keramická aromalampa s Klatovským andělem

Kód: 57
590 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ručně tvořená glazovaná keramická aromalampa od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla. Aromalampa na čajovou svíčku. Poctivá kvalitní ruční práce. Limitovaná edice aromalamp, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech. Design vytvořený ve spolupráci s aromaterapeutkou, tak aby objem nádržky na vodu odpovídal době hoření svíčky.

K stylové aromalampě Klatovského anděla můžete do sady zakoupit i aromaládu Anděl Klatovského anděla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glazovaná keramická aromalampa od Fortel česká keramika s vyraženým logem Klatovského anděla. Poctivá kvalitní ruční práce, dvojitý výpal. Limitovaná edice originálních aromalamp, kterou najdete pouze na e-shopu a v kamenném obchodě Klatovského anděla. Fortelní kvalita. Užitková keramika od malé rodinné firmy s 30letou tradicí, praktický jednoduchý design včetně ouška na bezpečné přenášení. Lampu ocení hlavně příznivci poctivého řemesla, ale i ti, kdo milují andělskou esenci. Ručně tvarovaná, malovaná s ručně vyraženým logem. Objem misky na vodu je přibližně 0,1l. Misku na vodu je možno mýt v myčce. Každý kus je originál. Díky kompletní ruční výrobě se každý kus může v drobných detailech lišit, včetně odstínu výpalu dle umístění v keramické peci. Navíc se může lišit i zdobení (výřezy) aromalampy dle kreativity tvůrce. Vybrat si můžete ze dvou variant a to buď čistě přírodní nebo s červeným srdcem a červeným okrajem na misce.

Provoňte si domov s touto originální aromalampou a prosvětlete si prostor andělskou energií. Do horní nádobky dejte vosk nebo vodu s pár kapkami esenciálního oleje a vytvořte si kdekoliv krásnou atmosféru. Ručně vyrobená keramická aromalampa má hladký glazovaný povrch, díky čemuž je skvělá pro odpařování i kvalitních voskových aromakapslí. Vosk totiž k povrchu nepřilne a jde v případě potřeby z aromalampy snadno vyjmout. Horní miska na olej či vosk je odjímatelná a díky tomu jí lze snadno umýt.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromalampy a svícny
výška: cca 14 cm
průměr: cca 10 cm
Položka byla vyprodána…

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.