Aromaláda vonná ze sójového vosku Anděl

Kód: 311
199 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Aromaláda (voskoláda, vonný vosk ve formě tabulky čokolády) ze sójového vosku do aromalampy se 100%ními esenciálními oleji. Limitovaná edice vůně Anděl z dílny Bylinkokrásky Monči Mužíkové. Zcela přírodní produkt ze 100%ního sójového vosku a z kvalitních 100%ních esenciálních olejů. Vůně je míchána speciálně pro Klatovského anděla a nikde jinde ji nekoupíte.

Vůně inspirována esencí radosti, hojnosti a čistoty, citrusové tóny jsou harmonicky vyváženy bergamotem a mátou. Každá tato aromaláda projde několikrát lidskýma rukama a je jí věnována maximální péče a pozornost. 

Je zdobená bio bylinkami a vyrobena tak, aby se dala ulamovat dle individuálních potřeb a intenzity vůně. Aromaláda je mnohem praktičtější než velké vosky, dávkování je velmi jednoduché.

Tato aromaláda je součástí kolekce Anděl, do níž patří i sójová svíčka ve skle stejné vůně. Svíčku Anděl můžete koupit zde.

K aromaládě můžete zakoupit i stylovou aromalampu Klatovského anděla.

K použití do aromalampy, určeno k rozehřátí v aromalampě. Není určeno k jídlu! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromaláda (voskoláda) ANDĚL je limitovaná edice, kterou nikde jinde nekoupíte než v kamenném obchodě a e-shopu Klatovského anděla.

Tvořeno ve spolupráci s Bylinkokráskou Mončou Mužíkovou.

Tato andělská vonná tabulka ze sójového vosku obsahuje esenciální oleje pomeranč, lemongrass, citron, bergamot a máta. Je zdobena bio pomerančem a citrónovou meduňkou.

Vonný vosk v podobě aromalády je ekologický, bez škodlivin a bez zápachu při rozehřívání.

Jsou skvělé pro alergiky a astmatiky. Aroma je čistě přírodní ze 100%ních přírodních olejů vysoké kvality. A směsi do vosku jsou připravovány ve spolupráci s aromaterapetkou se záměrem terapeutického účinku. 

Výhodou těchto vosků je jejich netoxičnost, sójový vosk zaručí zdravé roztavení a neobsahují žádné chemické příměsy. Při rozehřátí neuvolňuje do vzduchu nebezpečné látky. Vosk lze použít na vícekrát, esenciální oleje se uvolňují postupně. Po vyvonění vylijte rozehřátý do odpadu.

Autorská vůně Anděl obsahuje tyto ensenciální oleje:

- pomeranč, který harmonizuje zažívání, uvolňuje křeče a rozvíjí optimismus. Je antidepresivní, osvěžující, uvolňující, relaxační při nespavosti, klimakteriu, únavě a stresu,

- citron, který je osvěžující a oživující, rozjasňuje mysl a očišťuje ducha. Je silným antioxidantem, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zvyšuje produkci lymfocytů, a tím podporuje imunitní systém. Má osvěžující vůni, o níž se předpokládá, že stimuluje játra a má mírně utišující účinek,

- lemongrass, který podporuje odplavování škodlivých látek z těla, díky čemuž je výborným pomocníkem při detoxikaci. Má pročišťující schopnosti a podporuje činnost jater a ledvin. Zároveň působí příznivě na trávicí trakt, uleví od bolestí břicha či nadýmání a podporuje chuť k jídlu,

- bergamot, který posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá při nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání a zároveň snižuje horečku a tiší bolest. Má harmonizační účinky na psychiku, působí antidepresivně a navozuje dobrou náladu,

- mátu, která má antibakteriální, antiseptické, protikřečové, protihorečnaté a bolest tlumící účinky. Působí při zažívacích potížích, při pálení žáhy, proti nadýmání, zklidňuje při nevolnosti, podporuje trávení a chuť k jídlu, Olej z máty je účinný proti průjmu a velmi vhodný při nachlazení.

Návod k použití: Aromavosk vložte do aromalampy. Nepřidávejte vodu! Není určeno k jídlu!

Hmotnost: 80g

Rozměry: 16x8cm