Andělská keramická zvonkohra Klatovský anděl

Kód: 350/S B 350/S C 350/S D Zvolte variantu
Neohodnoceno
399 Kč
Na objednávku Skladem (2 ks) Na objednávku Zvolte variantu
Varianta

Andělská keramické zvonkohra z dílny keramičky Dagmar Trhlíkové. Autorský kousek. Limitovaná edice, tvořeno na zakázku přímo pro Klatovského anděla. Koupíte pouze v kamenném a internetovém obchodě Klatovského anděla. Celá zvonkohra i logo je tvořeno ručně a každá je tak originální, včetně zvuku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální dekorace na zeď z keramiky. Zvonkohra je kvalitní tloušťky cca 1cm. Zvonkohra je přírodní neglazovaná, efekt povrchu zdrsněný. Logo je na srdci vystouplé, srdce a křídla glazovaná. Na provázku jsou keramické ozdoby. Na zvonítkách jsou 3 typy zdobení - červené srdce, bílé srdce, děrované srdce. 

Zvonkohra má jemný velmi zklidňující zvuk.

Jde o ruční práci, každý kus je tedy originální, v detailech se liší, včetně počtu a kombinaci srdcí na zvonítkách.

Z dílny keramičky Dagmar Trhlíkové. Tvořeno pouze pro Klatovského anděla.

Rozměry: 

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit.